MYŚLISZ O STUDIACH ZA GRANICĄ?

SPRAWDŹ JAKIE MOŻLIWOŚCI CZEKAJĄ NA CIEBIE

W WIELKIEJ BRYTANII !

APLIKUJ DO 15 STYCZNIA!

Studia w Wielkiej Brytanii to przede wszystkim ogrom możliwości! Setki niespotykanych kierunków studiów, międzynarodowe środowisko, praktyczne podejście do nauki, współpraca uczelni z firmami to tylko niektóre z wielu argumentów za tym, aby rozpocząć studia w UK.


Pomożemy Ci przejść przez cały proces aplikacji, znajdziemy wymarzony kierunek i uczelnię, będziemy wspierać w pisaniu dokumentów aplikacyjnych, pilnowaniu terminów i kwestiach administracyjnych. Jesteśmy z Tobą aż do samego wyjazdu...i jeszcze dłużej! :)

KROK PO KROKU

Przygotowanie do Interview i egzaminów wstępnych

Najwyższej jakości dokumenty aplikacyjne

Wybór kierunku i uczelni

Nie musisz wiedzieć jak się to tego zabrać.

We wszystkim Ci pomożemy - mamy w tym sporo doświadczenia :)

Elab Education Laboratory to najlepsza tego typu organizacja w Polsce, oferująca strategiczne doradztwo edukacyjne. Elab powstał z inicjatywy studentów i absolwentów brytyjskich uczelni. Nasza misja i cele są jasne: chcemy szerzyć ideę edukacji za granicą! Pragniemy, aby nasi podopieczni dostali się na wymarzone studia za granicą. Oferujemy licealistom kompleksowe doradztwo i indywidualną pomoc w zakresie aplikacji na zagraniczne uczelnie. Z naszej pomocy skorzystało już ponad 1000 osób, a 100% naszych aplikantów otrzymało oferty od uniwersytetów!

DLACZEGO ELAB?

Oszczędź sobie stresu!


SKONTAKTUJ SIĘ

www.elab.edu.pl

info@elab.edu.pl

602 751 351

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ ELAB SP Z O.O. SP. K.

Dowiedz się więcej