NEW EDUCATIONAL TREND

Poznaj najnowsze trendy w edukacji zagranicznej i poznaj uczelnie z całego świata na

Międzynarodowych Targach Edukacyjnych w Warszawie!


Gdzie?

Warsaw Marriott Hotel

(1 piętro Wars & Sawa meeting room)


Kiedy?

10 listopada 2018 r. godz. 11.00 - 15.00


Jeśli zastanawiasz się nad studiami za granicą zapraszamy na Targi Edukacyjne

New Educational Trend!

Odbierz bezpłatną wejściówkę!

Studiach w Niemczech, Chorwacji,Szwajcarii, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Stanach, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii i Litwie!

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world

Nelson Mandela

Jeśli zastanawiasz się nad studiami za granicą zapraszamy na

Targi Edukacyjne New Educational Trend!


Dowiesz się o:


- Studiach w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Stanach, Kanadzie,

Wielkiej Brytanii i Australii

- Najbardziej prestiżowych szkołach MBA

- Bezpłatnych studiach w Stanach i Wielkiej Brytanii

- Jaki certyfikat potwierdzający znajomość języka obcego najlepiej mieć, aby zostać przyjętym na uczelnię zagraniczną?

- Co trzeba zrobić, aby złożyć wniosek rekrutacyjny?

- Jak wygląda życie studenckie?

- Jak wygląda rynek pracy dla absolwentów szkół zagranicznych?


New Educational Trend zaprasza na Targi Edukacyjne w Warszawie, na których będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania bezpośrednio od 15 uniwersytetów i szkół MBA z różnych Państw świata.

Poznaj świat międzynarodowej edukacji

Sydney, Australia

Blue Hill, USA

Szwajcaria

Toronto, Canada

UPC dla międzynarodowych studentów oferuje programy z Angielskiego, Opieki nad dziećmi, Rachunkowości, Biznesu oraz Zarządzania i Marketingu w akademickim środowisku, które sprzyja mądrej i efektywnej nauce.

George Stevens Academy to niezależna, kompleksowa akademia miejska położona w centrum Blue Hill. Założona w 1803 roku akademia oferuje szeroką gamę zajęć akademickich, aby sprostać różnorodnym potrzebom, uzdolnieniom i zainteresowaniom studentów.

Swiss Education Group jest stowarzyszeniem 5 prywatnych szkół hotelarstwa w 7 pięknie położonych kampusach w całej Szwajcarii.

Centennial College to pierwsza publiczna uczelnia Ontario. Oferuje ponad 160 kierunków studiów w zakresie biznesu, mediów, sztuki, usług społecznych i konsumenckich, technologii inżynieryjnej, opieki zdrowotnej i transportu. Uczelnia skupia się na praktycznym nauczaniu poprzez zajęcia laboratoryjne, naukę w trybie co-op i praktyki w przemyśle.

Germany, Spain, France, USA

Florencja, Włochy

Misją edukacyjną Schiller International University (SIU) jest przygotowanie studentów indywidualnie i profesjonalnie, do przyszłych ról przywódczych w środowisku międzynarodowym. W ramach studiów licencjackich i magisterskich SIU zapewnia studentom kompetencje, których potrzebują do kariery zawodowej, a także do dalszych studiów akademickich.

European School of Economics (ESE) to prywatna szkoła biznesu oferująca studia licencjackie, magisterskie i MBA. ESE oferuje studentom również krótkie programy na swoich kampusach w Londynie, Rzymie, Mediolanie, Florencji, Madrycie, w USA oraz kursy online. Studenci studiów dyplomowych otrzymują dyplom brytyjski od University of Chichester po ukończeniu studiów w ESE.

Split, Chorwacja

San Giljan, Francja

Aspira University College to wschodząca, tętniąca życiem międzynarodowa uczelnia, położona w pięknych chorwackich miastach Split i Zagrzebiu. Oferuje programy studiów licencjackich i magisterskich w znaczących dziedzinach turystyki, gastronomii, sportu i IT. Skupia się na praktycznej edukacji dla obecnie poszukiwanych zawodów na globalnym rynku XXI wieku: TURYSTYKA, GASTRONOMIA, SPORT I IT. Ich programy studiów kładą nacisk na praktykę zawodową, która jest obecna przez wszystkie lata studiów. Większość praktyk zawodowych przeprowadzanych jest w ostatnim semestrze studiów i poświęcone jest w całości zdobyciu praktycznej wiedzy i umiejętności w hotelach, organizacjach zarządzających destynacjami oraz firmach. W ten sposób studenci zapoznają się z przyszłym biznesem i zdobywają znaczące kontakty, które mogą im pomóc w codziennej pracy. Studenci mają możliwość wyboru wielu prestiżowych międzynarodowych hoteli i organizacji jako miejsca do prowadzenia praktycznej części nauki.

CAMAS to francuska grupa założona w 2001 r. w celu spełnienia potrzeb zawodowych w zakresie profesjonalnych szkoleń dla przemysłu lotniczego. Przez ponad dekadę grupa ściśle współpracowała z aktywnymi profesjonalistami, aby zapewnić wysokiej jakości szkolenia. Obecnie grupa posiada 30 ośrodków szkoleniowych na całym świecie: we Francji, Boliwii, Chinach, Wybrzeżu Kości Słoniowej, na Malcie, Mauritiusie, w Maroku, Szwajcarii, Turcji i USA. CAMAS rozwija się dynamicznie i jest obecnie liderem w zakresie szkoleń lotniczych.

Kaunas, Litwa

Litewski Uniwersytet Sportowy (LSU), który jest kolebką litewskich sportów powstał w 1934 roku. Przez ostatnie 8 lat Uniwersytet grał i nadal odgrywa ważną rolę w rozwoju sportu, a także w edukacji sportowej. Uniwersytet aktywnie rozwija i wprowadza do społeczeństwa prawdziwe wartości sportu i promocji zdrowia, a także zachęca zwykłych ludzi do harmonijnego i aktywnego fizycznie stylu życia. LSU jest ważnym ośrodkiem nauki o sporcie, aktywistą wychowania fizycznego i wartości sportowych i tradycji, a także nowymi inicjatywami HEPA (Health Enhancing Physical)Działalność) na Litwie. Z biegiem lat wielu absolwentów, światowej sławy trenerów, znanych sportowców i osób publicznych ukończyło uniwersytet. Uniwersytet jest jedyną instytucją na Litwie szkolącą trenerów w różnych dyscyplinach sportu. Uniwersytet oferuje programy studiów w języku angielskim: 3 programy studiów licencjackich - europejski licencjat z aktywności fizycznej i stylu życia; Coaching sportowy, Fizjoterapia; 5 programów studiów magisterskich - Fizjoterapia; Zarządzanie turystyką i sportem, aktywność fizyczna i zdrowie publiczne, międzynarodowa analiza wydajności sportu; Magister międzynarodowego coachingu koszykówki i zarządzania; oraz 2 doktoraty z nauk biomedycznych (biologia) i społecznych (edukacja).

Edith Cowan University (ECU) znajduje się w Perth, zwanym słoneczną stolicą Australii. Ze względu na położenie nad oceanem i panującą piękną pogodę przez cały rok, miasto oferuje studentom międzynarodowym liczne możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu i australijski lifestyle. ECU zajmuje pierwsze miejsce w rankingu publicznych uniwersytetów Australii w kategorii: pozytywne doświadczenie studentów. Otrzymał także pięć gwiazdek za jakość nauczania przez 12 lat z rzędu*. Liczący 30 000 studentów ECU ma dwa kampusy w Perth, obydwa zaprojektowane z zacięciem artystycznym i nowocześnie wyposażone. W ofercie ECU znajduje się ponad 250 programów/kierunków na poziomie licencjackim i magisterskim, wśród których warto wymienić takie kierunki jak: cyberbezpieczeństwo, sztuki plastyczne, sport, sztuki estradowe oraz biznes. W 2019 roku studenci pełnych programów będą mogli skorzystać z pakietu atrakcyjnych stypendiów. Studenci planujący krótszy wyjazd niż rok, mogą wziąć udział w Study Abroad Program i podjąć studia w ramach „próbnego semestru”. Jest to świetna okazja dla studiowania na jednym z najlepszych australijskich uniwersytetów w korzystnej cenie.

Perth, Australia

Australia Institute of Business & Technology (AIBT) to prywatny dostawca usług edukacyjnych, oferujący szkolenia, ciekawe programy studiów oraz studia podyplomowe dla studentów krajowych i zagranicznych. Uczelnia specjalizuje się w programach studiów, które z pewnością mają wpływ na różnorodne spektrum rynków międzynarodowych. Studenci, którzy ukończą program w AIBT, odejdą z cennymi umiejętnościami w języku angielskim, biznesie, hotelarstwie, naukach technicznych, IT, lotnictwie, naukach o zdrowiu, stomatologii, usługach społecznościowych i sztukach kreatywnych, a także otrzymają kwalifikacje uznane i doceniane w całej Australii.

Australia

Lycamobile to mobilny operator wirtualnej sieci (MVNO), który działa w 22 krajach na całym świecie. Ma 16 milionów klientów zadowolonych z wysokiej jakości, taniej usługi, która łączy rodzinę, przyjaciół i bliskich na całym świecie. Ich celem zawsze było połączenie ludzi z tymi, którzy są najważniejsi. Lycamobile wierzy, że istnieje możliwość, aby połączyć swoich uczniów z ich bliskimi za pośrednictwem usługi Lycamobile.

Londyn, Wielka Brytania

Szkoła Nauk Społecznych w Castelldefels (C3S) to prywatna szkoła biznesu założona w 2014 roku i zarejestrowana pod hiszpańskim Ministerstwem Edukacji. Centrum posiada akredytację do prowadzenia kursów akademickich, w tym dyplomów i programów językowych opracowanych we współpracy z najlepszymi uniwersytetami. Oferują uczniom doskonałość akademicką z całego świata, aby realizować innowacyjne dyplomy uniwersyteckie w kampusie w samym sercu Barcelony. Zapewniają liczne korzyści i możliwości rozwoju, w dynamicznym międzynarodowym środowisku, w którym uczniowie mogą świętować międzykulturową różnorodność i innowacyjne style nauczania.

Barcelona, Hiszpania

Milestones English Academy została stworzona, aby zapewnić najwyższej jakości edukację. Położona w Melbourne Milestones English Academy Australia oferuje szeroki zakres kursów, takich jak ogólny angielski, przygotowanie do egzaminu IELTS i Cambridge. Zachęcamy do korzystania wyłącznie z języka angielskiego, aby usprawnić proces uczenia się. Naszym głównym celem jest, aby twoje doświadczenie w Australii było niezwykłe!

Melbourne, Australia

Zapisz się teraz i odkryj możliwości jakie czekają na Ciebie na zagranicznych uczelniach!



Poznaj najnowsze trendy w edukacji zagranicznej i poznaj uczelnie z całego świata na Międzynarodowych Targach Edukacyjnych w Warszawie!


Gdzie? Warsaw Marriott Hotel

Kiedy?: 10.11.2018 - od 11:00 do 15.00

Odbierz bezpłatną wejściówkę!

neweducationaltrend.com/